Kriszt Sarolta az ifjúság-, míg Sulyán Alexa a junior korosztály legjobbja lett a sportág szakembereinek összesített véleménye alapján
  2. Atlétika EYOF: európai ifjúsági olimpiát nyert Kriszt Sarolta!
    2023-07-27 19:01:30
    A MATE-Gödöllői EAC tehetsége hétpróbában utasította maga mögé a mezőnyt, és 5.830 ponttal új korosztályos magyar csúcsot ért el
  3. Atlétika: világelithez tartozó vetélytársakkal versenyeztek a gödöllői tinédzserek
    2023-07-18 19:10:26
    Kriszt Sarolta távolugrásban, Sulyán Alexa 200 méteres síkfutásban állt rajthoz Székesfehérváron, a 13. Gyulai István Memorialon
  4. Atlétika U23 és U18 ob: gödöllői különszám lett a lányok 400 méteres síkfutása
    2023-06-26 16:23:32
    Dobránszky Laura az idősebbeknél, Kriszt Sarolta a fiatalabbaknál nyert aranyérmet az egykörös versengésben
  5. Fedettpályás ifi- és junior ob: kétszámjegyű éremgyűjteményre tettek szert a gödöllői atléták
    2023-02-27 10:04:05
    Kriszt Sarolta mind a két hosszú sprinttávon egyéni csúccsal szerzett korosztályos bajnoki címet a BOK-csarnokban
  6. Atlétika: idénycsúcsot repesztett váltó tagja volt Nádházy Evelin a müncheni Európa-bajnokságon
    2022-08-19 12:43:38
    A MATE-Gödöllői EAC másik két versenyzője, Simon Virág és Kriszt Sarolta tartalékként álltak rendelkezésre a kontinensviadalon
  7. Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra
    2022-08-04 14:20:26
    Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra
  8. Atlétika EYOF: ezüst- és bronzérmes sprintváltók gödöllői befutókkal
    2022-07-30 11:36:38
    A fiúknál Fodor Péter, a lányoknál pedig Kriszt Sarolta, teljesítette a leghosszabb, 400 méteres távot a magyar stafétákban
  9. Atlétika EYOF: Kriszt Sarolta negyedik lett 200 méteren
    2022-07-28 19:24:01
    A besztercebányai megmérettetés másik gödöllői résztvevője, Fodor Péter a 12. helyen végzett a 400 méteres síkfutásban
  10. Gödöllői atlétalány viszi a magyar zászlót a besztercebányai EYOF-on
    2022-07-22 10:13:21
    Kriszt Sarolta ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmes hétpróbázó mellett Fodor Péter is rajthoz áll a MATE-GEAC utánpótlás-műhelyéből
  11. Atlétika: Kriszt Sarolta ezüstérmes lett hétpróbában az ifjúsági Európa-bajnokságon!
    2022-07-05 18:10:08
    Sulyán Alexa egyetlen századmásodperccel maradt le a döntőről 200 méteren, így a 9. helyen zárta a kontinensviadalt
  12. Gödöllői atléták is hozzájárultak az U18-as nemzeti csapat eredményességéhez
    2022-06-29 15:39:33
    Az egyetemi szakosztályból Sulyán Alexa, Kriszt Sarolta, Fodor Péter és Szécsényi-Nagy Rudolf álltak rajthoz a nemzetközi viadalon
  13. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  14. Atlétika: 12 éremig jutottak a gödöllői ifik és juniorok a fedettpályás országos bajnokságon
    2022-02-14 10:27:38
    Kriszt Sarolta lett a kétnapos viadal legeredményesebb versenyzője, három számban is bajnoki címet szerzett
  15. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  16. Atlétika: Kriszt Saroltánál három az arany igazság
    2021-09-20 10:45:14
    A Gödöllői EAC tehetsége minden számban nyert, ahol elindult az U16-os országos bajnokságon. Rajta kívül három csapattársa szerzett még érmet
  17. Gödöllői atlétalányt is támogat idén a MOL Alapítvány
    2021-07-20 10:03:39
    Kriszt Sarolta, a Gödöllői EAC többpróbázója is élvezi a dotációt, ami segíti felkészülését a világversenyekre
  18. Atlétika: megvédte ötpróba bajnoki címét serdülőknél a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2021-07-05 13:01:28
    Az újonc fiúk aranyérmesek lettek a csapatversenyben, a serdülők pedig a harmadik helyen végeztek
  19. Elképesztő fölénnyel lett a serdülő korosztály ötpróba bajnoka a gödöllői Kriszt Sarolta!
    2020-10-12 08:46:28
    Az újonc fiúcsapat a második helyen végzett, Fodor Péter pedig a serdülők hatpróba-számában nyert bronzérmet a GEAC-nak
  20. Gödöllőre került az ifikorú rúdugrók csapataranya
    2020-10-05 10:27:20
    A GEAC tehetségei közül Kriszt Sarolta a gátfutó-számokban remekelt, 300 méteren óriási csúcsot repesztett
  21. Három gödöllői atléta segítette Lengyelországban a gyermek válogatottat
    2019-06-24 16:49:35
    Nemzeti csapatunk a második helyen végzett. Kriszt Sarolta hatalmas egyéni csúccsal lett ezüstérmes távolugrásban
  22. Atlétika diákolimpiai döntő: Kriszt Sarolta dupla aranya
    2019-05-29 08:19:33
    A Török Ignác Gimnázium tanulója és a Gödöllői EAC tehetséges versenyzője távolugrásban és összetettben lett bajnok
  23. Újoncok gazdagították a gödöllői atléták éremkollekcióját
    2019-03-03 16:38:00
    Kriszt Sarolta négypróbában lett bajnok, Fodor Péter pedig diszkoszvetésben állhatott fel a dobogó második fokára
  24. Öt medállal zárták utolsó korosztályos országos versenyüket a gödöllői gyermekatléták
    2018-10-11 17:28:15
    A legeredményesebb Kriszt Sarolta volt, aki a magas- és a távolugrás mellett a váltóval is aranyérmes lett
  25. Magyar siker gödöllői segítséggel
    2018-06-24 11:02:42
    Kriszt Sarolta egy ezüstéremmel járult hozzá a diadalhoz a lengyelországi Nemzetközi Gyermek Atlétikai Játékokon
  26. Veszprémben sikeres gödöllői gyermekatléták
    2018-06-14 19:19:43
    A GEAC nyolc főből álló különítménye utazott el a versenyre, ahol Kriszt Sarolta és Fodor Péter teljesítménye tűnt ki
  27. Kriszt Sarolta aranya is segítette a gyermek atlétika válogatott sikerét Lengyelországban
    2017-06-28 08:29:08
    A Gödöllői EAC tehetséges futója 300 méteres síkfutásban egyéni csúcsot repesztve utasította maga mögé riválisait
  28. Gödöllői atlétalurkók óriási sikerei a diákolimpián
    2017-05-26 17:46:52
    Kriszt Sarolta országos csúccsal lett aranyérmes többpróbában, Eszenyi Napsugár pedig kislabda-hajításban diadalmaskodott
  29. Dortmundban is letették a névjegyüket a gödöllői atlétapalánták
    2017-03-13 17:32:17
    A budapesti válogatottat segítették a helyi egyetemi klub tehetségei, akik közül Kriszt Sarolta volt a legeredményesebb
  30. Mezeifutó-sikerekkel rukkoltak elő a legkisebb gödöllői atléták
    2016-04-05 13:17:24
    Az U11-es korcsoport fiúk számára kiírt versenyét Szabó Csongor nyerte, Kriszt Sarolta a 3. lett a lányoknál